wyszukiwarka zaawansowana
Program SuperMAF

 

Zasady ogólne Programu Lojalnościowego SuperMAF.

Program SuperMAF powstał z myślą o stałych Klientach. Zasady są bardzo proste i czytelne. SuperMAF jest uruchamiany automatycznie podczas rejestracji konta. Każdy zakup w zależności od wartości zamówienia skutkuje naliczeniem punktów SuperMAF. Za każde wydane 50 PLN na produkty MAF otrzymują Państwo 5 punktów*, np. wydając 1240zł otrzymują Państwo 120 punktów. 

Aktualną ilość zebranych punktów znajdą Państwo w zakładce "Moje konto".

Bez względu na częstotliwość składanych zamówień punkty SuperMAF gromadzone są na Państwa koncie, dzięki czemu zarówno osoby składające często małe zamówienia, jak i osoby składające większe zamówienia sporadycznie, mają szansę na zebranie odpowiedniej ilości punktów.

Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów i przesłaniu informacji o chęci wymiany, wybrany przedmiot zostanie przygotowany dla Państwa w formie prezentu i przesłany na wskazany adres. Osobą, która otrzyma nagrodę nie musi być właściciel konta, na którym zostały zebrane punkty. Właściciel konta wskazuje osobę, która otrzyma prezent.

Zamówienie nagrody.

Aby zamówić nagrodę kliknij "Zamów nagrodę !", w treści wiadomości podaj swoją nazwę użytkownika konta MAF, określ jaką nagrodę wybierasz i do kogo ma ona zostać wysłana. Uwaga: w przypadku, gdy nie podasz informacji, kto jest adresatem prezentu przesyłka zostanie wysłana na adres właściciela konta MAF.

 

 * - punkty naliczane są na podstawie wartości zamówienia z wyłączeniem kosztów transportu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl