wyszukiwarka zaawansowana
Co to jest MAF ?

Serwis MAF powstał z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie profesjonalizm i szukają kompleksowego rozwiązania w dbałości o wizerunek swojej firmy. Właściwie przygotowane materiały reklamowe sprawią, iż Państwa firma będzie rozpoznawalna, a w konsekwencji doprowadzi do pozyskania nowych Klientów i zwiększenia sprzedaży.

Wizerunek firmy (ang. Corporate Image) – wyobrażenie o firmie istniejące w bezpośrednim otoczeniu, głównie u klientów, obejmujące zbiór pozytywnych skojarzeń wywoływanych przy usłyszeniu firmy lub ujrzeniu jej znaku graficznego. Wyobrażenie to nie musi pokrywać się z rzeczywistością, może być również jedynie subiektywnym obrazem przedsiębiorstwa lub jego oferty. 

W naszym serwisie otrzymują Państwo nie tylko profesjonalnie wyprodukowane materiały reklamowe, ale również indywidualny i niepowtarzalny projekt graficzny wraz usługą DTP (ogół czynności związanych z przygotowaniem na komputerze materiałów, które będą później powielone metodami poligraficznymi). W związku z powyższym produkcję materiałów reklamowych możecie Państwo powierzyć dosłownie każdemu pracownikowi, bez konieczności zatrudniania grafika, czy zlecania kosztownej usługi "na zewnątrz".

Posiadamy bazę ponad 20.000 grafik z wykupioną licencją w najwyższej jakości, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt. Kupując produkt w naszym serwisie otrzymują Państwo dostęp do galerii, z której można wybrać grafikę przewodnią, jeśli nie posiadają Państwo swojego projektu - również ta usługa jest wliczona w cenę produktu oferowanego w serwisie i nie wymaga dodatkowych opłat.

  MAF drukarnia internetowa
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziecie Państwo materiały drukowane technologią offsetową (w przypadku dużych nakładów - np. ulotki, foldery, katalogi, wizytówki itd.), technologią cyfrową (mniejsze nakłady, druk personalizowany, uszlachetniany itd.), druk wielkoformatowy (wszelkiego rodzaju materiały reklamowe o większych gabarytach, np. banery reklamowe, plakaty, siatki, folie itd.). W swojej ofercie posiadamy również wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe (długopisy, zapalniczki, koszulki itd.), oraz reklamy zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z pleksi, PCV, dibondu czy aluminium (np. kasetony reklamowe, litery, tablice, szyldy itd.).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl